Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Mikołaja w Kędzierzynie-Koźlu

Adres:

ul. Judyma 1, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

Numer konta (parafia):

70 2030 0045 1110 0000 0092 1800

Numer konta (cmentarz):

56 2030 0045 1170 0000 0465 2000

 

 

- W  czasie od dnia 27.12.22 do 31.01.2023 kancelaria w godzinach wieczornych będzie nieczynna tj. we wtorek  i czwartek od godz. 1900 do 2000.

 

  

 

Odwiedziny kolędowe 2022/23

 

Kolęda na zgłoszenia

rozpoczęcie odwiedzin o godz. 1600

27.12.2022 r. Wtorek

  1. Wojska Polskiego i Dmowskiego.
  2. Harcerska i 11 Listopada.
  3. Pionierów

28.12.2022 r. Środa

  1. 1 Maja.
  2. Stalmacha i Plebiscytowa
  3. Lompy i Powstańców.

29.12.2022 r. Czwartek

  1. Damrota.
  2. Jana Pawła II.
  3. K. Miarki

30.12.2017 r. Piątek

  1. Kanałowa, Zamknięta, Parkowa
  2. Kościelna, Dzierżonia, Bałtycka, Głowackiego, Grunwaldzka.
  3. Traugutta, Dąbrowskiego, Pułaskiego.

02.01.2023 r. Poniedziałek

  1. Plac Wolności, Matejki.
  2. Pogodna, Nowa, Zgodna.
  3. Piękna

03.01.2023 r. Wtorek

1. Poprzeczna, Spokojna, Aroniowa.

2. Platanowa, Orzechowa, Jesionowa, Modrzewiowa, Jaworowa, Grabowa.

3. Astrów, Morelowa, Malinowa.

 

04.01.2023 r. Środa

1. Wiśniowa.

2. Akacjowa.

3. Kalinowa i Topolowa.

 

 

Msze Święte kolędowe 2022/23

Msza Święta Piątek 06.01.23 godz. 1200

1. Wojska Polskiego 12a, 12b, 12c, 12d, 12e, 14a

2. Wojska Polskiego 14b, 14c, 14d, 14e, 16a, 16b, 16c,

3. Wojska Polskiego 16d,16e, Dmowskiego 1a.

4. Dmowskiego 1b, 1c,1d, 1e.

1. Dmowskiego 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 3a, 3b.

2. Dmowskiego, 3c, 3d, 4a, 4b, 4c.

3. Dmowskiego 4d, 4e, 4f, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f.

4. Harcerska 1, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f.

1. Harcerska 3, 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f.

2. Harcerska 5, 7, 9, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 

3. Harcerska 8f, 10a, 10b, 10c, 10d, 10e.

1. Harcerska 10f, 10g, 10h, 11 Listopada 1a, 1b, 1c,

2. 11 Listopada  1d, 1e, 1f, 1g, 1h, 1i, 1j.

3. 11 Listopada 2a, 2b, 2c, 2d, 4a, 4b.

4. 11 Listopada 4c, 4d, 4e, 6a, 6b, 6c.

1. 11 Listopada, 6d, 6e, 8a, 8b, 8c, 8d.

2. 11 Listopada, 8e, 10a, 10b, 10c, 10d, 10e.

3. 11 Listopada 12a, 12b, 12c,12d,12e, 14a.

4. 11 Listopada 14b, 14c, 14d, 14e, Pionierów 1a.

1. Pionierów 1b,1c.

2. Pionierów 1d, 2a, 2b, 2c.

3. Pionierów 2d, 2e, 3a, 3b.

4. Pionierów 3c, 3d.

1. 1 Maja 1a, 1b, 1c.

2. 1 Maja 1d, 2a, 2b, 2c.

3. 1 Maja 4d, 4a, 4b, 4c, 4d, 6a.

4. 1 Maja 6b, 6c, 9a, 9b, 9c.

1. 1 Maja 9d, 9e, 9f, 10a, 10b.

2. 1 Maja 10c, 10d, 11a, 11b.

3. 1 Maja 11c, 11d, 11e, 12a, 12b.

1. 1 Maja 12c, 12d, 13a, 13b, 13c,13d.

2. 1 Maja 14a, 14b, 14c, 15a, 15b, 15c.

3. 1 Maja 15d, 16a, 16b, 16c, 16d, 18a, 18b.

1. 1 Maja 18c, 18d, Stalmacha 15a, 15b, 15c, 15d.

 

Msza Święta sobota 14.01.23 godz. 1830

2. Stalmacha 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11a.

3. Stalmacha 11b, 11c, 11d, 12b, 13a, 13b, 13c.

1. Plebiscytowa 2a, 2b, 2c, 2d, 4a, 4b.

2. Plebiscytowa 4c, 4d, 5a, 5b, 5c.

3. Plebiscytowa 7, Lompy 1a, 1b, 1c, 1d.

1. Lompy 1e, 2a, 2b, 2c,

2. Lompy 3a, 3b, 3c, 4, 5a.

3. Lompy 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 7c.

1. Lompy 7a, 7b, 10a, 10b, 10c, 10d.

2. Powstańców 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

3. Powstańców 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.

1. Powstańców 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32

2. Powstańców 33 do 62.

1. Matejki 2, 4, 8, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25.

2. Matejki 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40.

3. K. Miarki 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.    

1. K. Miarki 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.

2. K. Miarki 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.

3. K. Miarki 28, 29a, 29b, 

1. K. Miarki 31, 33, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.

 

Msza Święta niedziela 22.01.23 godz. 1200

2. Damrota 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9.

3. Damrota 9a, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19a, 19b.

1. Damrota 19c, 20, 21a, 21b, 21c.

2. Damrota 22, 24, 26, 32a, 32b, 32c.

3. Damrota 32d, 32e, 32f, 32g, 32h, 32i,     

1. Słoneczna 1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 2b, Krótka, Wąska.

2. Traugutta, Plac Wolności 3-12.

3. Dworcowa 1- 17.

1. Jana Pawła II 3, 4a.

2. Jana Pawła II 4b.

3. Jana Pawła II 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 20.

1. Jana Pawła II 28a, 28b, 28c, 

2. Głowackiego 24-1a 

1. Bałtycka 1a- 12.

2. Pułaskiego 1-22, Dąbrowskiego 3-12.

3. Judyma, Dzierżonia, Kościelna 2-33.

1. Grunwaldzka 9-36.

2. Grunwaldzka 39-87.

3. Zaścianek, Zgodna, Astrów, Morelowa, Aroniowa.

 

Msza Święta niedziela 29.01.23 godz. 1200

1. Piękna 1-15.

2. Piękna 52-17.

3. Jagodowa 1-21, Malinowa 1-32

1. Miła, Poziomkowa.

2. Jarzębinowa, Poprzeczna.

3. Pogodna, Nowa, Północna.

1. Kanałowa od 1.

2. Zamknięta od 2.

3. Zamknięta od 57.

1. Parkowa 8-15.

2. Parkowa 20a-28b.

3. Parkowa 63-29.

1.Ogrodowa, Akacjowa od 1.

2. Akacjowa od 41.

1. Jodłowa od 4.

2. Starowiejska od 1.

3. Głogowa, Leszczynowa, Kalinowa.

1. Brzozowa.

2. Gajowa.

3. Wiśniowa.

1. Lipowa, Topolowa, Jaśminowa.

2. Spokojna.

3. Platanowa.

1. Morwowa, Orzechowa.

2. Modrzewiowa, Jasionowa.

3. Grabowa, Jaworowa.